Serdecznie zapraszamy

Książę Czaruś w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Opublikowano: wtorek, 14 sierpień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW ramach zajęć wakacyjnych organizowanych wspólnie przez filię Biblioteki Publicznej w Mamliczu oraz Świetlicę MDK Mamlicz odbył się wyjazd integracyjny do kina „Maks” w Inowrocławiu. Wycieczka została sfinansowana przez Radę Sołecką Mamlicz. W dniu 10 sierpnia mali mieszkańcy Mamlicza obejrzeli seans filmowy „Książę Czaruś”. Głównym bohaterem opowieści jest książę Filip na którym ciąży straszna klątwa. Nigdy nie ma zaznać prawdziwej miłości, mimo, że każda napotkana niewiasta zakochuje się w księciu bez pamięci.

Na czar księcia również nie zostają obojętne: Królewna Śnieżka, Kopciuszek oraz Śpiąca Królewna. Wszystkie mają nadzieję, że zostaną tą jedną jedyną – żoną księcia. Jak skończy się ta historia? Czy uda się pokonać zły urok czarownicy? Która królewna zostanie wybrana? A może miłością księcia okaże się ktoś inny? Wszystkich tych, którzy chcą poznać jak skończyła się bajka zapraszamy do kina.

Widzowie na pewno nie zawiodą się, nie brakuje zabawnych dialogów, jak również wspaniałej oprawy muzycznej. Dodatkowym atutem bajki jest dubbing w wykonaniu polskich wokalistek muzyki rozrywkowej. W rolę Śpiącej Królewny wcieliła się Honorata Skarbek, Królewnie Śnieżce użyczyła głosu Marta Gałuszewska, natomiast za postacią Kopciuszka skryła się Ewelina Lisowska.

W drodze powrotnej dzieci wspólnie z opiekunami wstąpili do restauracji Mc Donald’s. W wycieczce integracyjnej uczestniczyło 28 osób.

Edyta Dypolt

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

  • 5

Simple Image Gallery Extended

Odsłony: 234
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok