Przedszkolaki w bibliotece.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: piątek, 21 wrzesień 2018 Opublikowano: piątek, 21 wrzesień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćDzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Mamliczu wspólnie z wychowawcą Panią Elwirą Wiśniewską odwiedziły miejscową Bibliotekę Publiczną. 20 września odbyły się zajęcia dla trzy, cztero i pięciolatków „Poznaj bibliotekę”.

Bibliotekarka Edyta Dypolt przedstawiła przedszkolakom ofertę edukacyjno – kulturalną książnicy oraz zdradziła kulisy pracy bibliotekarza. Możliwość użycia przez dzieci czytnika okazało się niesamowitą atrakcją i sprawiło maluchom wiele frajdy. Dużym powodzeniem cieszyły się także książeczki zabawki. Spotkanie zakończyło się wspólnym wykonaniem zakładek do książek. Bibliotekarka żegnając się z tak sympatycznymi gośćmi złożyła im życzenia z okazji ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Grupa „Biedronek” opuszczała siedzibę biblioteki nie tylko pełna wrażeń ale również z słodkimi upominkami.