Dzień Pluszowego Misia.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Opublikowano: środa, 21 listopad 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW najbliższą niedzielę 25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia. Nie ma na świecie osoby, która nie lubi tej sympatycznej maskotki. W bibliotece możemy odnaleźć wiele śladów prowadzących do tej mięciutkiej zabawki przytulanki.

Mali czytelnicy doskonale znają bajkowych bohaterów: słynnego Kubusia Puchatka, Misia Paddingtona, Misia Uszatka czy Coralgola. Z wypiekami na twarzy słuchają opowieści o ich przygodach. Tak było również 20 listopada w mamlickiej bibliotece. Dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały książki, w których występują pluszowe misie. Znalazła się również chwilka na wspólną zabawę maskotkami. Zajęcia zakończyły się wykonaniem papierowych misiów. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu zajęć „Przedszkolak w bibliotece”.

Edyta Dypolt