Kreatywne zabawy z papierem

Kategoria: Imprezy Piechcin Utworzono: środa, 21 luty 2018 Opublikowano: środa, 21 luty 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć„Kreatywne zabawy z papierem” to temat kolejnych zajęć w czasie ferii zimowych organizowanych przez piechcińską bibliotekę i świetlicę MDK w Barcinie 20 lutego 2018 r.

Do wykonania tychże zabaw dzieci wykorzystały właśnie papier. Ta nieskomplikowana i niedroga forma spędzania wolnego czasu zapewne przynosi radość najmłodszym, uczy ich cierpliwości, zwiększa sprawność manualną, rozwija wyobraźnię oraz wrażliwość na świat i innych.

Podczas spotkania uczestnicy wykonali efektowne prace prezentujące górski krajobraz, samochód dostawczy, schronisko górskie, stół z obrusem i prom turystyczny. Z pewnością będą one ozdobą Kącika Małego Czytelnika w bibliotece.

Dzieci uczestniczące w zajęciach otrzymały różne słodkości.

Dorota Witkowska