Serdecznie zapraszamy

Imprezy Mamlicz

Jesienne inspiracje w bibliotece.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: czwartek, 15 listopad 2018 Opublikowano: czwartek, 15 listopad 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćMłodzi czytelnicy bibliotecznej filii w Mamliczu w dniu 14 listopada wzięli udział w warsztatach plastycznych „Jesienne inspiracje”, które odbyły się w ramach cyklu zajęć „Mały artysta – bądź kreatywny”.

Czytaj więcej: Jesienne inspiracje w bibliotece.

Ulubione zabawki

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: środa, 14 listopad 2018 Opublikowano: środa, 14 listopad 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć13 listopada do Biblioteki Publicznej w Mamliczu przybyły przedszkolaki z grupy „Biedronek”. Dzieci wzięły udział w kolejnych zajęciach literacko - plastycznych z cyklu „Przedszkolak w bibliotece”.

Czytaj więcej: Ulubione zabawki

Mądra sowa.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: czwartek, 25 październik 2018 Opublikowano: czwartek, 25 październik 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW każdy wtorek po zajęciach lekcyjnych przedszkolaki z grupy „Biedronek” odwiedzają miejscową bibliotekę, która mieści się tuż za ścianą i graniczy po sąsiedzku z Oddziałem Przedszkolnym w Mamliczu. W ramach tych spotkań cyklicznie odbywają się zajęcia literacko – edukacyjne „Przedszkolak w bibliotece”.

Czytaj więcej: Mądra sowa.

Kolory jesieni.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: czwartek, 25 październik 2018 Opublikowano: czwartek, 25 październik 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW dniu 22 października młodzi czytelnicy Biblioteki Publicznej filii w Mamliczu spotkali się na comiesięcznych warsztatach z cyklu „Mały artysta – bądź kreatywny”. Tematem przewodnim październikowych zajęć były „Kolory jesieni”.

Czytaj więcej: Kolory jesieni.

Przedszkolaki i Kicia Kocia w bibliotece.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: piątek, 12 październik 2018 Opublikowano: piątek, 12 październik 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć11 października dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Mamliczu odwiedziły miejscową Bibliotekę Publiczną. Grupa „Słoneczek” wzięła udział w zajęciach „Kicia Kocia w bibliotece”.

Czytaj więcej: Przedszkolaki i Kicia Kocia w bibliotece.