Serdecznie zapraszamy

Imprezy Mamlicz

Przedszkolaki w bibliotece.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: piątek, 21 wrzesień 2018 Opublikowano: piątek, 21 wrzesień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćDzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Mamliczu wspólnie z wychowawcą Panią Elwirą Wiśniewską odwiedziły miejscową Bibliotekę Publiczną. 20 września odbyły się zajęcia dla trzy, cztero i pięciolatków „Poznaj bibliotekę”.

Czytaj więcej: Przedszkolaki w bibliotece.

Dzień przedszkolaka w Mamliczu.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: piątek, 21 wrzesień 2018 Opublikowano: piątek, 21 wrzesień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW dniu 20 września obchodzony jest ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z okazji tego wyjątkowego święta bibliotekarka mamlickiej filii odwiedziła miejscowych przedszkolaków i złożyła im serdeczne życzenia.

Czytaj więcej: Dzień przedszkolaka w Mamliczu.

Olimpiada sportowa na zakończenie wakacji.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: czwartek, 30 sierpień 2018 Opublikowano: czwartek, 30 sierpień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćWe wtorkowe popołudnie 28 sierpnia obyło się oficjalne zakończenie zajęć wakacyjnych w Mamliczu. Przybyli goście wzięli udział w „Olimpiadzie sportowej”. W trakcie zawodów należało się wykazać nie tylko sprawnością ruchową, ale również wiedzą i spostrzegawczością. Na rozgrzewkę dzieci losowały zadania ukryte we wnętrzu nadmuchanych balonów. Musiały wykonać m.in. przysiady, skakać na jednej nodze, zbudować pociąg, zaśpiewać piosenkę, czy powiedzieć wierszyk.

Czytaj więcej: Olimpiada sportowa na zakończenie wakacji.

Optymiści przyjaciółmi przyrody.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: środa, 22 sierpień 2018 Opublikowano: środa, 22 sierpień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć21 sierpnia Biblioteka Publiczna filia w Mamliczu wspólnie z Świetlicą MDK w Mamliczu przygotowały zajęcia dla dzieci „Przyjaciele przyrody”. W tym dniu obchodzony był „Światowy Dzień Optymisty”. Zgodnie stwierdziliśmy, że wszyscy tu obecni, czy to mali czy to duzi jesteśmy optymistami. Aby to zamanifestować do swoich bluzek przykleiliśmy uśmiechnięte buźki wskazujące kciukiem do góry.

Czytaj więcej: Optymiści przyjaciółmi przyrody.

Wycieczka integracyjna do kina.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: środa, 22 sierpień 2018 Opublikowano: środa, 22 sierpień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW dniu 17 sierpnia obyła się wycieczka integracyjna do kina „Max” w Inowrocławiu. Wzięły w niej udział dzieci, które na co dzień uczestniczą w zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Bibliotekę Publiczną filia w Mamliczu oraz Świetlicę MDK w Mamliczu.

Czytaj więcej: Wycieczka integracyjna do kina.