Lerni.us - Angielski dla dorosłych w barcińskiej bibliotece

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: środa, 20 marzec 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćAngielski dla dorosłych w barcińskiej bibliotece

Grupa zaawansowana – piątki - Talking about education, qualifications and graduation.
Grupa początkującą – piątki - Tworzenie przeczeń w czasie Present Continuous oraz zastosowanie zwrotu “at all”. We talking about outdoor activieties.
Grupa średniozaawansowana – wtorek – It’s just around the corner. Przyimki without, behind, near oraz wyrażenie “ in front of”.

Spotkania z dorosłymi uczestnikami odbywają się we wtorki: od godziny 10:15 do 11:15 oraz w piątki w 2 grupach od godziny 15:00 do 17:00.
W zajęciach językowych w bibliotece uczestniczy 15 dzieci w grupach 5 osobowych oraz 8 dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.

Joanna Kujawa-Drozdowska

• DSC09444