Serdecznie zapraszamy

funenglish.pl - Angielski dla dzieci w barcińskiej bibliotece

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: środa, 20 marzec 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć Angielski dla dzieci w barcińskiej bibliotece

Grupa 6. latków – powtórzyła nazwy kolorów i utrwalała je grając i kolorując rycerza oraz śpiewając piosenkę o kolorowych motylkach. Dzieci poznały nazwy części ciała i utrwalały poznane słownictwo grając w gry i rozwiązując fotolekcje. Zajęcia z dziećmi młodszymi uzupełniane są o gry i zabawy językowe.
Grupa 7-9 latków - powtórzyła i utrwalała nazwy części ciała grając w gry i rozwiązując fotolekcje. Dzieci poznały również zasady tworzenia liczby mnogiej rzeczowników w języku angielski, a poprzez ćwiczenia i gry utrwalały te zasady. Grupa wspólnie śpiewała piosenkę „London bridge”.

Grupa 10. latków – powtórzyła słownictwo dotyczące ubrań i utrwalała je rozwiązując fotolekcje. Grając w grę Things in my room powtórzyli zasady tworzenia liczby mnogiej rzeczowników. Uczestnicy ćwiczyli tworzenie pytań z czasownikiem „to be” i w czasie teraźniejszym ciągły. Grupa pracuje wykorzystując dostęp do platformy e-lernigowej Lerni.
Dzieci w grupach 6., 8. i 10-latków pracują przy komputerach, wykorzystując dostęp do platformy e-lernigowej Lerni oraz Funenglish. Zajęcia dla dzieci zapisanych na kurs odbywają się we wtorki: 6-latki od godziny 14:00 i 10-latki od godziny 15:00 oraz w czwartki 8-latki od godziny 14:00

Joanna Kujawa-Drozdowska

Galeria

  • 01
  • DSC09431

Simple Image Gallery Extended

Odsłony: 109
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok