BOCIANY I ŻABKI Z KLASY I D!!!

Kategoria: Lekcje biblioteczne Opublikowano: środa, 20 marzec 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć20 marca 2019 roku barcińską bibliotekę odwiedziła klasa I D ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie z wychowawczynią Panią Agatą Baczyńską. Dzieci powitała Pani kierownik Oddziału dla dzieci i młodzieży Justyna Pałka, jednocześnie zapraszając do wspólnej zabawy podczas warsztatów.

Pani Justyna rozpoczęła zajęcia od wspólnej rozmowy z dziećmi na temat pierwszych zwiastunów wiosny i czytania wierszy o wiośnie. Dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą. Kolejnym etapem warsztatów było wykonanie przez dzieci papierowych opasek z podobizną bociana. Dzieci wycinały pojedyncze elementy, które należało w odpowiedni sposób poskładać i skleić, aby powstały piękne i troszkę zwariowane bociany. Następnie uczniowie klasy I D tworzyli żabki z plasteliny. W zajęciach dzieciom pomagały bibliotekarki Pani Agata Piątkiewicz-Borowiak i Justyna Pałka.

Justyna Pałka