Bajkowe postacie

Kategoria: Wystawy Piechcin Opublikowano: środa, 01 czerwiec 2011 Leszek Posadzy Drukuj E-mail

Od 1 czerwca w czytelni piechcińskiej książnicy można obejrzeć wystawę pt. „Bajkowe postacie” przedstawiającą prace wykonane przez dzieci z Zespołu Publicznych Szkół w Piechcinie pod kierunkiem wychowawców świetlicy szkolnej. Wśród efektownych bajkowych postaci, które zostały wykonane z kolorowego papieru techniką origami prostego z koła, znajdują się Pipi, krab, czarownica, pirat, krasnoludki, Hermiona, orka, ośmiornica i rybki, królewicz, Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka, mała Syrenka.

Wystawa potrwa do końca czerwca. Serdecznie zapraszamy.

05.jpg07.jpg04.jpg01.jpg03.jpg02.jpg06.jpg