Prezent dla babci i dziadka.

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: czwartek, 25 styczeń 2018 Maciej Gawroński Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW piątkowe popołudnie 19 stycznia 2018 roku w siedzibie mamlickiej książnicy w ramach cyklu warsztatów „Mały artysta – bądź kreatywny” odbyły się zajęcia „Prezent dla babci i dziadka”. Spotkanie poprowadziła Joanna Rucińska z Świetlicy MDK w Mamliczu oraz bibliotekarz Edyta Dypolt z Biblioteki Publicznej filia Mamlicz.

Uczestnicy spotkania z okazji zbliżającego się święta ukochanych babć i dziadków tworzyli sercowe świeczniki. Własnoręcznie wykonany prezent będzie wspaniałym upominkiem dla bliskich nam osób. Podczas zajęć wykorzystano kolorowy papier, klej i zapachowe świeczki typu tealight, zwane potocznie podgrzewaczami. Dzieci bardzo się starały aby ich prace były estetycznie wykonane. Świeczniki nie tylko pięknie wyglądały ale również ślicznie pachniały. Organizatorzy zajęć w nagrodę za świetnie wykonaną pracę obdarowali dzieci słodką niespodzianką - batonami.

Edyta Dypolt