Lada moment - Dzień Babci i Dziadka

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 20 styczeń 2020 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćJuż za chwilkę będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji w Oddziale dla dzieci i młodzieży barcińskiej biblioteki odbyły się kolejne warsztaty plastyczne w których uczestniczyła grupa 5 latków z Przedszkola nr 3 w Barcinie.

W barcińskiej bibliotece dzieci powitała bibliotekarka pani Justyna Pałka wprowadzając dzieci w tematykę spotkania poprzez wspólną rozmowę o ich babciach i dziadkach. Dzieci bardzo chętnie opowiadały o swoich ukochanych dziadkach, o tym jak spędzają z nimi czas wolny po przedszkolu, jak razem z babcią gotują i pieką ciasta, rozwiązują łamigłówki i bawią się razem. W trakcie wspólnej rozmowy dzieci wykonywały własnoręcznie zimowe kartki dla babć i dziadków. W ruch poszły kredki, nożyczki, kleje oraz kolorowe kartki papieru. Na koniec gdy kartki były już gotowe pani Justyna rozdała dzieciom gotowe życzenia do wklejenia, a następnie każdy starał się podpisać swoją laurkę własnym imieniem.

Justyna Pałka