Wystawa ozdób świątecznych

Kategoria: Wystawy Piechcin Opublikowano: czwartek, 08 grudzień 2011 Leszek Posadzy Drukuj E-mail

Od 6 grudnia 2011 roku w czytelni piechcińskiej biblioteki można oglądać ozdoby świąteczne w wykonane przez panie: Teresę Haręcką oraz Marię Harwozińską, które są członkiniami Klubu Seniora „Białe Zagłębie” i od ponad roku aktywnie współpracują z Biblioteką w Piechcinie.

Czytelnicy mogą podziwiać efektowne bombki, gwiazdy, dzwoneczki, bałwanki, Anioły, choinkę oraz Świętego Mikołaja.  Eksponaty zostały wykonane z kolorowych wstążek, papieru – metodą origami modułowego, a także z nici, cekinów i wełny. Wystawa potrwa do 6 stycznia. Serdecznie zapraszamy.

Dorota Witkowska

{jcomments on}