Ozdoby wielkanocne

Kategoria: Wystawy Piechcin Opublikowano: czwartek, 05 maj 2011 Leszek Posadzy Drukuj E-mail

Od 11 kwietnia w czytelni piechcińskiej biblioteki można zachwycać się ozdobami wielkanocnymi autorstwa pań: Marii Harwozińskiej, Teresy Haręckiej oraz Zofii Wojtkowiak, które są członkiniami Klubu Seniora „Białe Zagłębie” w Piechcinie.
Można podziwiać prześliczne jajka, kury i kurczęta, zajączka, koszyczki, kwiaty, a także haftowany obraz przedstawiający kurczaczka. Eksponaty zostały wykonane z kolorowych wstążek, papieru – metodą origami modułowego, a także z nici oraz wełny. Wystawa potrwa do 28 kwietnia. Serdecznie zapraszamy.

Odsłony: 2027