Na zdjęciu widać wykonany "łapacz snów", jest to okrąg, wewnątrz którego umieszczono biały wzór gwiazdy, na dole okręgu powieszono brązowe serce i dwa kolorowe pompony

W dniu 24 września br. odbyło się wrześniowe spotkanie klubu „Pasja łączy pokolenia” działającego przy Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu oraz Świetlicy MDK w Mamliczu.

Klubowiczki wzajemnie wspierają swoje artystyczne poczynania, dlatego też w tym dniu nie mogło obyć się od pochwalenia się nowymi pomysłami oraz pracami z rękodzieła.

W trakcie czwartkowego spotkania zaplanowano również kolejne spotkanie „Pasja łączy pokolenia”, na których odbędą się warsztaty „Łapacze snów”. Członkinie klubu podsumowały także ostatnie wspólne działania m.in. przekazanie prac z wikliny papierowej na rzecz chorej na SMA Celinki Andrzejewskiej z Szubina.

Cały czas są zbierane środki na leczenie chorej dziewczynki. Osoby chcące wesprzeć akcje zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/groups/LicytacjeDlaCelinkiSMA/?multi_permalinks=334815500962199

Galeria zdjęć