obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej

Zapraszamy do oddania na nas głosu w konkursie „Najlepsza biblioteka w Polsce”. 🥰🙏

Aby to zrobić wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

1. Wchodzimy na stronę 👉https://www.granice.pl/biblioteki

2. Przewijamy w dół aż zobaczymy 👉 “Wyszukaj swoją bibliotekę, aby na nią zagłosować:”

3. W polu oznaczonym “Wpisz swoje miasto” wpisujemy Barcin i wybieramy pierwszą pozycję: 👉Barcin [ gmina: Barcin / powiat: żniński / województwo: kujawsko-pomorskie ]

4. Klikamy na przycisk “Głosuję”

5. Po wszystkim informujemy o konkursie znajomych i głosujemy 📣 codziennie.📣

Ryszard Ćwirlej stoi przed zebraną publicznością.

W dniu 11 kwietnia 2024 roku w barcińskiej książnicy odbyło się spotkanie z dziennikarzem, pisarzem, autorem powieści kryminalnych, Ryszardem Ćwirlejem. Pan Ryszard w latach 1996-1997 pracował w TVP Katowice, od 1997-2010 w poznańskim oddziale TVP, gdzie m.in. był szefem redakcji „Teleskopu” i wydawcą ogólnopolskiego programu reporterskiego „Telekurier”. Do 2015 roku był członkiem zarządu do spraw programowych poznańskiego Radia Merkury. Od 2015 roku wykłada na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj więcej Spotkanie autorskie z Ryszardem Ćwirlejem.

Grupowe zdjęcie uczestników zajęć, widać 9 dzieci i bibliotekarkę prowadzącą zajęcia, wszyscy z uśmiechami na twarzach pokazują prace wykonane podczas zajęć.

18 marca br. w oddziale dla dzieci i młodzieży spotkali się na wiosenno-przedświątecznych warsztatach najmłodsi czytelnicy wraz z rodzicami. Uczestnicy zajęć tworzyli postać bociana z okrągłych płatków kosmetycznych, wykałaczek, ścinków kolorowych papierków i kleju.

Czytaj więcej WIOSNA W BIBLIOTECE.

Ułatwienia dostępu

G-QNHR3RG2EM