obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://www.biblioteka.barcin.pl

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Domyślnie nie udostępniamy żadnych informacji innym podmiotom, wyjątkiem od tej zasady są sytuacje gdy dane (najczęściej zdjęcia) powiązane są z realizacją konkretnych projektów, wówczas dane te są przekazywane instytucjom powiązanym z aktualnie realizowanymi projektami, na zasadach ujętych w regulaminach tych projektów.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane w witrynie przechowywane są do momentu ich usunięcia wynikającego z potrzeby zwolnienia miejsca na materiały nowsze lub do momentu wycofania zgody na publikację tych danych, przez osoby których dane dotyczą, wyjątkiem od tej zasady są wszystkie dane związane z realizacją projektów/zadań dofinansowywanych z zewnątrz, wówczas czas przechowywania takich danych zależny jest od postanowień regulaminu danego projektu/zadania.

Jakie masz prawa do swoich danych

Każdy użytkownik korzystający z naszej witryny ma prawo w dowolnym momencie do zażądania usunięcia danych z nim powiązanych, w tym celu należy przesłać na adres biblioteka@biblioteka.barcin.pl bezpośrednie odnośniki do materiałów zawierających takie dane wraz z opisem co dokładnie ma zostać usunięte, wyjątkiem od tej zasady jest sytuacja gdy dane te powiązane są z realizacją projektu lub zadania które posiadają osobne regulaminy dotyczące przetwarzania danych osobowych, w takiej sytuacji pierwszeństwo mają zawsze zasady zawarte w danym regulaminie.

Gdzie wysyłamy twoje dane

Dane zawarte na stronie przesyłane są na serwer aktualnego usługodawcy usługi hostingowej, dodatkowo niektóre informacje mogą być przesyłane do instytucji powiązanych z realizacją projektów/zadań aktualnie realizowanych przez bibliotekę, zasady wykorzystywania tych danych opisane są w regulaminie danego projektu/zadania.

Ułatwienia dostępu

G-QNHR3RG2EM