obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Aneta Obarska siedzi przy stoliku na którym oparte na sztalugach stoją książki jej autorstwa

Aneta Obarska, autorka powieści obyczajowych i romansów, odwiedziła piechcińską bibliotekę 3 czerwca br. Było to niezwykłe spotkanie autorskie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich przybyłych.

Aneta Obarska jest absolwentką kulturoznawstwa UMK w Toruniu. To szczęśliwa kobieta z duszą artystki, która nie potrafi się nudzić. Uwielbia nowe wyzwania i ciągle podnosi sobie poprzeczkę. Jej pasją jest pisanie i czytanie książek. W wolnych chwilach szydełkuje kolorowe chusty, plecie makramy i śpiewa. Od dziecka ma bujną wyobraźnię, jest niepoprawną romantyczką oraz chichotliwą gadułą.

Pisarka do tej pory wydała kilka książek: „Morze naszych tajemnic”, „Mecenas. Miłosny kodeks”, „Oficer. Miłosny kodeks”, „Grzech w mundurze”, „Wplątana”. W trakcie spotkania autorka opowiedziała o swojej twórczości literackiej. To było bardzo intrygujące spotkanie. Czytelnicy zadawali pytania. Oczywiście, pani Aneta udzieliła wyczerpujących odpowiedzi. Oczarowała nas swoim poczuciem humoru.

G-QNHR3RG2EM