obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Uczestniczki spotkania razem z prowadzącą siedzą przy stołach, uczestniczki patrzą w obiektyw aparatu w tle stoją regały z ksiażkami

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 13 maja. Pierwsza zaczęła swoją relację Aneta, która stwierdziła ,że książka jest podobna do wszystkich pozostałych horrorów. Do tańca prosi wampir, który zawrócił w głowie śmiertelnej dziewczynie, demon zarażony miłością, anioł, który porzucił niebo dla śmiertelniczki, duch, który nie może zapomnieć o ukochanej, wysłannik ciemności, który zwodzi nastolatkę potrafiącą czytać w ludzkich sercach… Ich wybranki przeżywają tragiczną miłość w opowieściach, których finał rozegra się na balach maturalnych, gdzie królową jest noc, a królem strach.

Dreszcze emocji i strachu towarzyszą czytaniu nawet się trochę bałam – powiedziała Magda. Ogólnie książka podobała się dziewczynom i zachęcają do czytania.

Członkowie DKK stanowią Fan Klub Dariusza Rekosza. Na spotkaniu omówiono też regulamin Fan Klubu oraz zostali przyjęci nowi członkowie :

  1. Barbara Cieślik- Wodzińska /Pierwszy Polski Salon Prasowy w Irlandii BaDaCz/
  2. Pawlak Hubert

Moderator Stanisława Ciesielska

Galeria zdjęć

Ułatwienia dostępu

G-QNHR3RG2EM