obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
6 dzieci razem z pracownicą biblioteki prowadzącą spotkanie siedzą przy stole, prowadząca pokazuje dzieciom ksiażkę.

30 września 2016 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży został reaktywowany Dyskusyjny Klub Książki. Było to spotkanie organizacyjne na którym dzieci opowiadały co czytają, a także co chciałyby przeczytać. Wspólnie ustaliliśmy tytuły książek, które
będziemy omawiać w tym sezonie. Dziewczynki zaproponowały, aby zajęcia
odbywały się w formie warsztatowej.

Wspólnie stworzyliśmy okładki wymarzonych książek. Na zakończenie rozdane zostały dzieciom książki. Tym razem będziemy czytali: „Życie według Duni” – Rose Lagencrantz. Uczestnicy zajęć mają miesiąc na przeczytanie wyżej wymienionej pozycji. W spotkaniu wzięło udział 6 osób. Kolejne spotkanie w ramach DKK odbędzie się 28 października, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Moderator: Żaneta Kubera

G-QNHR3RG2EM