obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego poszerza swoją ofertę, otwierając się na nowe technologie i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników. Biblioteka podejmuje współpracę z portalem Legimi. Książka w formie cyfrowej na tablecie, smartfonie lub czytniku dostępna będzie już od 2 maja 2016 r. W liczącym kilkanaście tysięcy tytułów katalogu czytelnicy biblioteki znajdą zbiór rozmaitych, także najnowszych pozycji literatury pięknej.

Aby uzyskać dostęp do serwisu wystarczy:

1. Założyć kartę biblioteczną.
  2. Odwiedzić jedną z naszych placówek bibliotecznych i pobrać kod dostępu – Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin im. J. Wojciechowskiego – WP 4a, Barcin; Filia nr 1 – Kościelna 15, Barcin; Filia Mamlicz – Szkoła Podstawowa w Mamliczu; Filia Piechcin – ul. 11 Listopada 1c.
  3. Wejść na stronę www.legimi.pl/WIMBP_B
  4. Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece.
    zrzut ekranu pokazujący miejsce wpisania kodu do legimi pozyskanego w bibliotece
  5. Założyć darmowe konto
  6. Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.
  7. Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą!
  8. Warto zapamiętać, że kodu po zalogowaniu się na to samo konto mogą korzystać 2 osoby ( 2 urządzenia)  dlatego podziel się kodem z rodziną 😉 .

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować  na adres: suport@legimi.com

G-QNHR3RG2EM