obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
5 dzieci siedzi przy stole, jedno z dzieci czyta książkę, bibliotekarka prowadząca zajęcia przygląda się grupie.

Tajemnicza przygoda z szachami oraz inne „Przygody Bartka Renklody” była tematem spotkania DKK w Oddziale dla dzieci w Andrzejkowym czasie wróżb.

Doskonała, pełna humoru książka dla starszych dzieci. Najbardziej podobała się Kacprowi, który przypominał ciekawe fragmenty czytając je uczestnikom spotkania. Ola uwielbia fragment o rodzinnych wakacjach i ucieczce z obozu żeglarskiego. Przytacza swoja podobną historię przeżytą w czasie wakacji.

Martyna pytała …„Czy nowy mąż babci będzie dobrym dziadkiem? ,iIe prawdy jest w powiedzeniu, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie .Tutaj cały wykład dotyczący przysłowia i sprawdzenie w księdze przysłów wygłosił Kacper. Książka Marioli Jarockiej „ Niezwykłe przygody Bartka Renklody” ,to fajna książka dla każdej grupy wiekowej. Napisana jest z humorem ,w której toczy się akcja i zawsze się coś dzieje.

Kolejne spotkanie DKK dla dzieci ustalono na 25 .01.2013 r .

Proponowana „Wielka wyprawa Ciumków” – P. Beręsewicz lub „Pies i jego chłopiec” – E.Ibbotson

Moderator Stanisława Ciesielska

G-QNHR3RG2EM