obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Dwie dziewczyny i bibliotekarka siedzą przy stole, dwie osoby trzymają otwarte książki

20 grudnia odbyło się już 13 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży przy BPMiG w Barcinie Filia nr 1, ul. Kościelna 15 Omawiana książka to LISI HARRISON- KAŻDA Z NAS MA TALENT.

Bohaterki książki to szczęściary. Zostały wybrane do super szkoły dla najzdolniejszych dziewczyn, którą założyła na egzotycznej wyspie ekscentryczna miliarderka. Ostra rywalizacja i surowe reguły spowodowały dużo nieprzewidzianych sytuacji. Z pewnością książka jest bardzo wciągająca i szybko się ją czyta. Z pozoru może się wydawać, że akcja powieści skupia się na sprawach nie dotyczących przeciętnych ludzi, a tylko na problemach bogatych nastolatek. Jednakże postać Charlie, jej rozterki, są dowodem na to, że książkę może przeczytać każdy.

Uczestniczki Dyskusyjnego Klubu Książki były usatysfakcjonowane lekturą, ponieważ sięgnęły po następną część”ALFY” :”Wpadki i upadki”.

Następne spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2011 r. Omawiana będzie książka Grant Michael „GONE.Zniknęli. Faza pierwsza:Niepokój”.

Moderator Anna Zielińska

G-QNHR3RG2EM