obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Ujęcie na wprost chóru widać czternaście osób śpiewających wspólnie jeden z utworów z repertuaru.

W środę 17 stycznia odbył się w naszej bibliotece koncert kolęd pt. „Pokój światu – ludziom miłość” w wykonaniu chóru „Fantazja” działającego przy Ośrodku Kultury i Turystyki w Pakości.

Chór prowadzony jest przez Panią Nell Polgert – Martwijczuk, która co prawda jest barcinianką, jednak potrafi połączyć wspólną pasją mieszkańców zarówno Barcina jak i Pakości. Bez obaw można powiedzieć, że w skład chóru wchodzą osoby pasjonujące się muzyką, które dzięki ciężkiej pracy pod okiem wymagającej, ale jednocześnie wyrozumiałej szefowej czerpią radość z tego co robią i dzielą się tą radością ze wszystkimi, którzy zdecydują się wysłuchać ich występów.

Wydarzenie zgromadziło pokaźną publiczność, która w skupieniu wsłuchiwała się w wykonania kolęd zaprezentowane podczas koncertu i na zakończenie nagrodziła zespół oklaskami oraz owacją na stojąco, oczywiście nie wypuszczono zaproszonych gości bez zaśpiewania utworu na bis.

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi za występ, który na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich zebranych i oczywiście liczymy na dalszą współpracę. Życzymy również dalszych sukcesów w coraz to nowych miejscach.

Ułatwienia dostępu

G-QNHR3RG2EM