obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Wspólne zdjęcie grupy dzieci i Marcina Kostrzyńskiego

Z okazji „TYGODNIA BIBLIBOTEK” barcińska biblioteka zaprosiła uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Barcinie i Zespołu Szkół w Barcinie na niesamowitą przygodę z przyrodą w którą zabrał dzieci Marcin z Lasu -Marcin Kostrzyński.

Pan Marcin to osoba, która łączy w sobie talent filmowca z ogromną miłością do przyrody. “Marcin z lasu” jest fantastycznym gawędziarzem, który mógłby w nieskończoność opowiadać o przyrodzie. Mieszka w lesie, uwielbia zwierzęta, obserwuje je posługując, się wymyślonymi przez siebie konstrukcjami i nagrywa filmy. Wiele z nich mogliśmy obejrzeć na dzisiejszym spotkaniu.

Jest autorem takich książek jak: „Przyrodyjki”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Puszcza”. Prowadzi kanał na YouTube ,,Marcin z Lasu” oraz wideoblog na Facebooku.

Justyna Woźniak

G-QNHR3RG2EM