obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
6 dzieci i bibliotekarka prowadząca spotkanie  siedzą przy stołach, 3 dzieci i bibliotekarka czytają książki trzymane w rękach, inne dzieci słuchają, jedna dziewczynka pije sok z jednorazowego kubka

Najmłodsi czytelnicy członkowie DKK przy Oddziale dla dzieci były zafascynowane treścią książki Barbary Gawryluk „ Kaktus dobry pies”. Opowiadanie o przyjaźni z psem Kaktusem, to historia pełna ciepła ,miłości do zwierząt.

Kacper dominujący dyskutant na spotkaniu 16.03. czytał również najciekawsze fragmenty. W spotkaniu DKK dla dzieci brała udział wolontariuszka Przybylińska Paulina, która przypominała dzieciom ich ulubione fragmenty. Historia niezwykłego psa ujęła małych czytelników. Po przeczytaniu tej książki część uczestników DKK zamarzyło o takim przyjacielu jakim był Kaktus.

Moderator Stanisława Ciesielska

G-QNHR3RG2EM