obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI -przy Filii nr1 ul. Kościelna 15 Biblioteki Publicznej Miasta i Gmimy w Barcinie.

Działalność DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI DLA MŁODZIEŻY w Filii nr1 rozpoczęla się 30 października 2009 roku jako drugiego klubu na terenie gminy Barcin.

W spotkaniu biorą udzial dziewczęta z gimnazjum i liceum.Obecnie udzial zdeklarowalo 10 mlodych czytelniczek . Lista chętnych do podzielenia się wrażeniami z przeczytanych książek będzie cały czas otwarta . Spotkania odbywają się w każdy ostatni piątek miesiąca.

Książki do dyskusji wybierają same zainteresowane. Tematem, który jest poruszany najczęściej to problemy nastolatek ,często bardzo trudne i zawile.

Co z tego mają czytelniczki?

Spędzają czas w milej atmosferze ,przy dobrej herbacie i slodkim ciachu,w gronie swoich rówieśniczek w bezpiecznym miejscu. Z kazdym spotkaniem są pewniejsze w wyrażaniu swoich emocji,opnii, wrażeń i kultury dyskusji oraz obrony swoich przekonań i racji .Doświadczenia te pozwolą im podejmować trafne decyzje w życiu. Największą nagrodą są spotkania z autorami książek i możliwośćrozmowy z gościem.

Zachęcam sympatków słowa pisanego do Filii nr1 .Obowiązkowo trzeba zabrać ze sobą dobry humor.

Autor:Moderator Anna Zielińska

G-QNHR3RG2EM