obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Nr Katalogowy B/Ia/57

Fotografia w sepii, przedstawiająca grupę kilkudziesięciu osób, kobiet i mężczyzn, pozujących do zdjęcia, w płaszczach i kurtkach na zewnątrz. W tle budynek.

Zdjęcie przedstawia członków chóru z Barcina podczas wyjazdu do Gniezna w 1959 roku.

Od lewej Stanisław Wodziński (pracownik KCW Kujawy), dalej w ciemnym garniturze z jasnym płaszczem przewieszonym przez ramię p. Chudziński, za nim Józef Jasiński, na lewo od Chudzińskiego Regina Dziennik ( z domu Katafiasz, pielęgniarka), dalej p. Klimowicz (z domu Kabacińska), za nią Julian Kowalski (ślusarz z ul. Kościelnej), na lewo od Klimowicz Kazimiera Lewandowska.

Całkiem z tyłu w berecie Henryk Durczak, tuż obok niego prawdop. Maria Skrzypczyk. Trzy osoby dalej całkiem z tyłu Jasiński, syn Józefa, trzy osoby dalej p. Koźmińska, dalej na lewo Maria Kukowska (z domu Rybczyńska). Druga kobieta od lewej w jasnym płaszczu z torebką stoi p. Chudzińska.

Z przodu kuca w jasnym płaszczu Henryk Klimowicz (zastępca księgowego w GS Barcin), tuz obok na prawo Sylwester Jakubisiak, krawiec, dalej p. Dreżewski, dalej Genowefa Lewandowska, dalej Urszula Mikołajczak. Na lewo od Klimowicza kuca Henryk Ekert.

Ułatwienia dostępu

G-QNHR3RG2EM