obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Grupa dzieci siedząca przy stołach, pije herbatę, na talerzykach leżą ciastka, w tle widać plakat z napisem godzinami o książkach.

Młodzi czytelnicy zgodzili się jednogłośnie, że czytając „Pamiętnik grzecznego psa” bardzo dobrze bawili się. Pies Winter w niezwykle humorystyczny sposób opowiada o swoich przygodach. Spodobały im się sytuacje, które były dynamiczne i zabawne. Dzieci w trakcie czytania książki wielokrotnie śmiały się głośno. Bardzo zabawna dla nich była scena jak Winter chciał iść na spacer i próbował obudzić Henryka. Porównywali swoich domowych pupili z Winterem.

Okazało się, że są bardzo podobni. Ich psy również uwielbiają biegać swobodnie bez smyczy i gonić koty. Także jak Winter potrafią psocić. Ogólnie książka im się bardzo spodobała, z wyjątkiem historii z treserem. Twierdzili, że stosowanie smyczy elektrycznej lub łańcuszka zamiast smyczy jest bardzo okrutne i niewłaściwe. Współczuli skrzywdzonemu stworzeniu, jednocześnie zapewniając, że oni na pewno tak by nie postąpili.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 27 marca bieżącego roku, podczas którego omawiać będziemy książkę Tatiany Gebler „Klinika dla zwierząt”

Moderator: Edyta Dypolt

Galeria zdjęć

Ułatwienia dostępu

G-QNHR3RG2EM