obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej

Dla każdego coś ciekawego!

Projekt pn. BIBLIOTEKA ROZMAITOŚCI, który piechcińska książnica będzie realizować od lipca do października br., zakłada przeprowadzenie sześciu wydarzeń: spektakle teatralne, spotkania autorskie oraz spotkanie z gawędą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

- Spektakl teatralny pt. "Profesorek Wodorek i Superbohaterowie" - Objazdowy teatr "Pomarańczowy Cylinder"
- Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem
- Gawęda pt. "O Marii Konopnickiej, jakiej nie znamy" - Małgorzata Jarocińska
- Spektakl teatralny pt. "Na sygnale" - Teatr Kurtyna
- Spotkanie autorskie z Ewą Cielesz
- Spotkanie autorskie z Marią Paszyńską
Termin realizacji lipiec-październik 2024 filia biblioteczna w Piechcinie.
Projekt "biblioteka rozmaitości" dofinanasowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Partnerstwo dla ksiażki"
Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: po prawej stronie orzeł w koronie z rozpostartymi skrzydłami, obok napis "Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego", pod napisem biało-czerwony pasek nawiązujący do flagi Polski.
Logo projektu biblioteka rozmaitości, po lewej grafika z książkami na stosie po prawej nazwa projektu
Logo Biblioteki w Barcinie: Skrót BPMiG Barcin umieszczony nad grafiką przypominającą otwartą ksiażkę.

Projekt “BIBLIOTEKA ROZMAITOŚCI” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu “PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI”

G-QNHR3RG2EM