obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Marcinem Przewoźniakiem w Barcinie.

7 czerwca /11:00 - 12:00

Spotkanie przeznaczone dla uczniów klas IV.MARCIN PRZEWOŹNIAK Wydarzenie w ramach zadania "Droga do niepodległości. Walka Polaków o wolność w literaturze, słowie i muzyce.". Spotkanie autorskie z pisarzem, autorem książek dla dzieci. 7 czerwca godz. 11:00. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Barcinie, ul. WP 4a Barcin. Dofinansowano w ze środków Biura 'Niepodległa" w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa"

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: po prawej stronie orzeł w koronie z rozpostartymi skrzydłami, obok napis "Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego", pod napisem biało-czerwony pasek nawiązujący do flagi Polski. Logo Biura Niepodległa: Napis niepodległa stylizowany na pismo odręczne. Logo Biblioteki w Barcinie: Skrót BPMiG Barcin umieszczony nad grafiką przypominającą otwartą ksiażkę.
Wydarzenie realizowane w ramach zadania “DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI. Walka Polaków o wolność w literaturze, słowie i muzyce”, dofinansowanego ze środków Biura “Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego “Niepodległa”.

Szczegóły

Data:
7 czerwca
Godzina:
11:00 - 12:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Barcinie
Wojska Polskiego 4A
Barcin, Kujawsko-Pomorskie 88-190 Poland
+ Google Map
Phone
790-428-282

Ułatwienia dostępu

G-QNHR3RG2EM